• Pomoc Ninke

• Milí rodičia, dovoľujeme si Vás osloviť spolu s rodinou Fraňovou o pomoc pri zbieraní vrchnáčikov z pet fliaš, ktoré malá Ninka potrebuje k zlepšeniu jej zdravotného stavu. Nakoľko sa jedná o sestričku našej žiačky a o rodáčku Vinosadov, je pre nás prirodzené podať rodine pomocnú ruku.

Zber vrchnákov nájdete vo vstupnej hale základnej školy. Ďakujeme.

• VIANOČNÁ AKADÉMIA

• Srdečne Vás pozývame na slávnostnú Vianočnú akadémiu, ktorá sa uskutoční dňa 20.12.2018 o 17.00 hod v priestoroch školskej jedálne.

• ĎAKUJEME!

• Srdečne ďakujeme celému tímu ZRŠ za zapojenie sa do súťaže vo varení vianočnej kapustnice za našu základnú školu. GRATULUJEME K 2. miestu !!!

Taktiež veľká vďaka patrí rodičom žiakov, ktorí priložili ruku k dielu a vyrobili krásne vianočné ozdoby, napiekli úžasné koláče a prišli nám pomôcť. Výťažok z predaja bude použitý na školské účely. Budete priebežne informovaní.

EŠTE RAZ ĎAKUJEME !!!

• Vianočné trhy

• Srdečne Vás pozývame na 6. ročník vinosadských vianočných trhov spojených so súťažou vo varení kapustnice, Mikulášom a ukončením ohňostrojom.

Príďte podporiť náš tím a zabaviť sa.

Tešíme sa na Vás.

• Kultúrne predstavenia v decembri

• 6.12. Kino Modra - pozrieme si rozprávku a zažijeme krásny mikulášsky deň

11.12. Anglicko-slovenské divadelné predstavenie v Pezinku  -  A Bold rabbit in Africa

• Hudobný štvrtok

• Vo štvrtok, 29.11.2018, nás v škole navštívi folklorista a deti spoznajú rôzne ľudové hudobné nástroje. Učiť sa budeme podľa rozvrhu.

• JOYCE

• Srdečne Vás pozývame na prednášku o JOICE a živote takýchto detí, ktorá je naplánovaná dňa 20.11. t.j. utorok o 10.00 hod. Navštívia nás koordinátori nadácie Integra.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

V zmysle vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. z. § 3 ods. 10, Vám oznamujeme, že na základe rozhodnutia riaditeľky

Základnej školy, Školská 49, Vinosady,

bude dňa 29.10.2018,

udelené žiakom voľno podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon ) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Riaditeľské voľno sa udeľuje z prevádzkových dôvodov.

30.10.2018 – sviatok

31.10. – 4.11.2018 JESENNÉ PRÁZDNINY

5.11.2018 začiatok vyučovania

• POĎAKOVANIE

• Srdečne ďakujeme celému tímu ZRŠ za zapojenie sa do súťaže vo varení gulášu za našu základnú školu. GRATULUJEME K 2. miestu !!!

Taktiež veľká vďaka patrí rodičom žiakov, ktorí priložili ruku k dielu a napiekli úžasné koláče. Výťažok z predaja bude použitý na školské účely. Budete priebežne informovaní.

EŠTE RAZ ĎAKUJEME !!!

• Súťaž vo varení gulášu

• Milí rodičia, pozývame Vás na súťaž vo varení gulášu, ktorá sa uskutoční v sobotu /12.10./. Naša škola sa pod záštitou ZRŠ i tento rok zapojí do súťaže. Príďte podporiť i povzbudiť náš tím.

Zároveň Vás prosíme o napečenie rôznych koláčov, ktoré budeme predávať. Zarobené peniaze poslúžia žiakom našej školy na zakúpenie rôznych pomôcok či podujatia. Nakrájané koláčiky môžete nosiť do školy už v piatok do 17.00. hod., alebo v sobotu od 9.00 - 10.00 hod.

Ďakujeme.

• Týždeň zdravej stravy a       BEZ SLADKOSTÍ
          • Týždeň zdravej stravy a BEZ SLADKOSTÍ

• Pokračujeme v putovaní za zdravými potravinami!!! Nasledujúci týždeň aj prakticky zdravou desiatou a olovrantom bez sladkostí. Prosíme rodičov, aby boli svojim deťom nápomocní pri chystaní zdravej desiaty a povzbudili ich v neľahkej výzve.

• "V STOPÁCH NAJLEPŠÍCH"

• "V stopách najlepších" budú v školskom roku 2018/2019 kráčať žiaci

ZŠ Školská, Vinosady

vďaka O2 Športovej akadémii Mateja Tótha.

• Oslava zberu úrody

• Od 1.10. - 5.10.2018 bude prebiehať na našej škole tematický týždeň

"Oslava zberu úrody"

Rodičia môžu od pondelka nosiť rôzne druhy ovocia a zeleniny.

Zároveň Vás srdečne pozývame dňa 4.10. od 15.30. hod na prezentáciu žiackych projektov, rôznych prác, ale i na malú ochutnávku rôznych zdravých maškŕt. Tešíme sa na Vašu návštevu.

• Plenárne rodičovské združenie

• Riaditeľstvo ZŠ oznamuje všetkým rodičom žiakov, že dňa 18.9.2018, t.j. v utorok, sa uskutoční Plenárne rodičovské združenie a následne Triedne rodičovské združenie. Začiatok je o 17:00 hod. v školskej jedálni. Účasť je nutná.

• Slávnostné otvorenie šk.r. 2018/2019

• Milé deti, milí rodičia. Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 sa bude konať dňa 03. septembra 2018 o 8.00 hod. v školskej jedálni. Jedáleň a ŠKD dňa 03.09.2018 v prevádzke nebudú.