• Slávnostné ukončenie školského roka

• Slávnostné ukončenie školského roka sa bude konať

dňa 30.6. 2022 o 8.00 hod na nádvorí školy.

Odovzdávanie vysvedčení prebehne v triedach. Predpokladané ukončenie posledného školského dňa bude do 9.30 hod.

So žiakmi sa rozlúčime a odchádzajú si užívať zaslúžené letné prázdniny !

• Milí rodičia a žiaci našej školy,

Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku organizuje dňa 15. júna 2022 (streda) o 13.30 hod. v Bratislave protestné zhromaždenie. Cieľom protestu je vyzvať vládu SR a poslancov NR SR, aby rozhodli o zvýšení financií pre školstvo. Zdôrazňujeme, že z dôvodu navýšenia cien energií a s tým súvisiacej rastúcej inflácie hrozí finančný kolaps všetkým typom škôl a školských zariadení. Poukazujeme na to, že je potrebné zlepšiť pracovné podmienky vrátane zvýšenia platov o 10 % pre všetkých zamestnancov školstva od 1. júla 2022, že minimálna mzda na Slovensku v hrubom od 1. januára 2022 je 646 eur a tarifný plat mnohých nepedagogických zamestnancov je pod úrovňou minimálnej mzdy.

Zamestnanci našej školy sa rozhodli tohto protestu zúčastniť a preto sa vyučovanie 15.6. končí o 11.30 hod. Všetci žiaci budú odhlásení z obeda. Deti si vyzdvihnite do 11.45 hod.