• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

Vážení rodičia, milí žiaci!

Dva mesiace prázdnin sú čoskoro za nami. Veríme, že leto poskytlo našim žiakom dostatok času na oddych a získanie potrebných síl do nového školského roka.

Nový školský rok sa začína v pondelok 4. septembra 2023 o 8.00  hod. na nádvorí školy. V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme v telocvični.

PROGRAM:

Žiaci prichádzajú v prvý deň v čase od 7.45 do 8.00 h. priamo na školský dvor k svojim triednym učiteľkám.

Po slávnostnom otvorení a privítaní pôjdu všetci žiaci do tried.  Prváčikovia prídu aj so školskou taškou a pôjdu spolu aj so svojimi rodičmi do triedy s triednou učiteľkou.  Ukončenie prvého školského dňa bude medzi 9.00  - 9.30 hod.

Školský klub detí ani školská jedáleň nie je 4.9.2023 pre žiakov základnej školy v prevádzke, ich prevádzka je od 5.9.2023.

V utorok 5.9.2023 budú prebiehať triednické hodiny /4 vyuč. hodiny/

V stredu 6.9.2023 si žiaci prinesú vrecúško na telesnú výchovu a box s pomôckami na výtvarnú výchovu, prevezmú si učebnice. /4 vyuč. hodiny/

Informácie o ostatných dňoch dostanete prostredníctvom Edupage.

Od pondelka 11.9.2023 sa riadime rozvrhom.