• Slávnostné otvorenie školského roka

• Dňa 5.9.2022 o 8.00 h. sa na nádvorí základnej školy uskutoční slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023. V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme  v telocvični.

Po skončení slávnostného otvorenia sa žiaci 2. – 5. ročníka odoberú domov.

Žiaci 1. ročníka sa spolu s rodičmi a triednou učiteľkou odoberú do triedy, kde vyplnia všetky dokumenty a bezpríznakovosť dieťaťa a rodiča pri vstupe do priestorov školy.

V utorok dňa 6.9.2022 začína riadne vyučovanie. Pred príchodom do priestorov školy je rodič povinný odovzdať bezpríznakovosť dieťaťa cez Edupage. V opačnom prípade nebude môcť žiak vstúpiť do priestorov školy. Škola sa otvára o 7.00 h. a zatvára o 7.55 h.

• BRIGÁDA

• Vážení rodičia, dňa 26.8.2022 od 10.00 h. sa bude konať ohlásená brigáda v areáli základnej školy. Budeme vďační za akúkoľvek pomoc pri natieraní oplotenia a úpravy nádvoria školy. Môžete si priniesť náčinie ako napr.: hrable, motyky, nožnice na krovie, metly. ĎAKUJEME